One Comment

 1. 1

  محمد

  با سلام

             اولاَ منابع تاریخی این حرفهارو اعلام نکردین.ولی آیا اینهم جزو جایگاه بلند زنان ایرانی میتواند باشد؟ در وندیداد فصل شانزدهم میخوانیم (زرتشت از اهورا مزدا پرسید هرگاه زن در خانه مزدا پرست نشان حیض ببیند مزداپرست چه وظیفه ای خواهد داشت؟و اهورا مزدا پاسخ داد : باید یک عبورگاه که از گیاه و درخت خالی باشد انتخاب کنند و بر زمین آن سنگریزه بپاشند تا زن حائض از آنجا بگذرد و بگوشه ای رفته در تنهایی بسر برد و مردی که بر این زن بدبخت!غذا میاورد لازم است که سه گام از وی فاصله بگیرد و در ظرف آهنی یا سربی برای وی غذا بیاورد.و اگر بار اول حتی به کنار او دراز بکشد یا بنشیند ۳۰ ضربه با سیخ اسب رانی و ۳۰ ضربه با تازیانه شلاق می خورد!و اگر این کار ادامه یابد در دفعات بالاتر مرد بیچاره! ۲۰۰ضربه تازیانه اسپاهه و ۲۰۰ ضربه تازیانه سروشه زده خواهد شد! اما زن را در دو سوراخ ، اول با شاش گاو! و در سوراخ سوم با آب غسل دهند و اگر چنین زنی پس از ۹ شب باز هم در خون حیض بماند و پاک نشود معلوم خواهد شد که دیوها در جشن خود آفت خویش را به این زن نازل ساخته اند.!

  آیا زرتشتی محترم و یا طرفدار محترم این آیین کهن روا میدارد این رفتار را با زن اهل خانه خود کا مادر یا خواهر یا همسر اوست؟در حالی که قرآن مجید فقط رابطه جنسی را با زن حائض حرام میداند و آن هم دلیل پزشکی واضح و معلومی دارد.

  خواننده محترم اگر انصاف داشته باشید به راه راست هدایت میشوید وگرنه سرگردان خواهی مان.درود بر کسانی که طالب حق و هدایتند.

  ضمناَ ایمیل هم منتشر بشه خیالی نیست!!

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

کليه حقوق اين سايت متعلق به تمدن ما بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.